آموزش نرم افزار اسکچاپ sketchup

آموزش نرم افزار کورل دراو (corel draw)

گروه آموزشی آرچی یار یک آموزش حرفه ای نرم افزار کورل دراو را برای شما عزیزان تهیه نموده است. افرادی که در صنایع چاپ و تبلیغات گرافیکی و ترسیم های برداری فعالیت می نمایند و یا به دنبال طراحی و صفحه آرایی هستند. با این نرم افزار بسیار قدرتمند آشنایی کاملی دارند. گروه آموزشی آرچی یار آموزش نرم افزار کورل دراو (corel draw) در قالبی کاربردی برای مخاطبان خود فراهم نموده است این آموزش ها به گونه ای خواهد بود که شما در بازار کار در ارتباط با این نرم افزار از تخصص بیشتری نسبت به طراحان و دانش جویان این رشته برخوردار باشید.

instagram

آموزش نرم افزار کورل دراو (Corel draw) با بیشترین مزیت رقابتی نسبت به سایر آموزش ها

اولین و مهم ترین قدم گروه آموزشی آرچی یار بررسی و نیاز شدید آموزش ها با ساختار کاربردی در بین آموزش های دانشگاهی و آموزش های مجازی می باشد با بررسی های انجام گرفته از تعداد زیادی از دانشجویان رشته های مختلف یکی از نیاز های اساسی در بحث آموزش، آموزش با جنبه های کاربردی و عملی می باشد که اکثرا در آموزش های به این جنبه آموزشی اصلا توجهی نشده است. قدم دوم پشتیبانی توسط مدرس دوره می باشد. شما میتوانید بعد از مشاهده دوره آموزشی به صورت مستقیم از طریق شبکه های اجتماعی معرفی شده در دوره با مدرس در ارتباط باشید.

آیا با یاد گیری و آموزش نرم افزار کورل دراو بهترین انتخاب را در بین تمام نرم افزار های دیگر داشته ام؟

یکی از مباحثی که اکثر کاربران در بحث یادگیری  به آن می پردازند آموزش نرم افزاری است که در بازار کارایی زیادی داشته باشد، تا در اکثر مشاغل دستی بر آتش داشته باشند نرم افزار کورل دراو یکی از نرم افزار های بسیار کاربردی و مفید در صنایع مختلف بوده که توجه اکثر گروه های مختلف را از جمله cnc کابران دستگاه، تابلو کاران تبلیغاتی، طراحان کارت ویزیت و بیلبرد و … به خود اختصاص داده اند.

آیا هزینه آموزش و ایجاد کسب کار این ارزش را خواهد داشت تا به صورت حرفه ای به آموزش این نرم افزار نگاه کنیم؟

بله قطعا یکی از ناکامی های اکثر افراد در نرسیدن به اهداف و خواسته های خود صبور نبودن و نداشتن انعطاف در کار ها می باشد. صنایعی که با این نرم افزار می شود وارد آن شد صنایع تبلیغاتی و تولیدی بوده که افرادی در این صنایع اشتغال دارند از درآمدهای بسیار خوبی بهره مند هستند. شما با یاد گیری آموزش نرم افزار کورل دراو نه تنها در یک حیطه به صورت تخصصی میتوانید فعالیت نمایید بلکه می توانید با آموزش صحیح از مسیر های دیگر این صنعت هم در جهت کسب در آمد بهره مند شوید یکی از پیشنهادات اصلی ما تهیه پک جامع یا پک پلاس ما هست تا قدم به دنیای فراتر از آموزش بگذارید

تاریخچه نرم افزار کورل دراو (corel draw)

یک شرکتی در کشور کانادا به نام (Corel corporation) که هم اکنون یک شرکت بسیار بزرگ بعد از شرکت آدوبی می باشد .تصمیم به تولید نرم افزاری گرفت که اول با هدف رقابت با دو نرم افزار گرافیکی هم چون Adobe Illustrator   و photoshop ساخته شد . اما با داشتن ویژگی های خاص خودش در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار شد این نرم افزار به نام corel draw معروف می باشد . و در اکثر صنایع قابل استفاده می باشد .

کاربرد نرم افزار کورل دراو (corel draw)

از نرم افزار کورل دراو در طراحی لوگو . کارت ویزیت . کاتالوگ کاغذ دیواری . طراحی صفحات وب . طراحی و اجرا توسط  دستگاه های cnc  و طراحی چلنیوم . طراحی مهر . طراحی سربرگ . طراحی بنر . نرم افزاری بسیار قدرت مند و کاربردی که با تسلط به این نرم افزار شما میتوانید کارفرمای خودتان باشید و حتی در مجموعه های بزرگ هم به دنبال شما خواهند بود .

 • طراحی و تولید نوشته و ایجاد آرم های مختلف
 • با این نرم افزار می توانید با نرم افزار کاتر پلاتر طرح های مورد نظر خود را از صفحات جدا نمایید
 • طراحی پوستر و کارت ویزیت و لوگو قابل استفاده می باشد
 • داشتن صفحات آماده و template های جذاب
 • طراحی شکل های جذاب برای کاغذ دیواری و پارچه ها
 • طراحی کارت ویزیت
 • طزاحی بنر
 • طراحی مهر
 • طراحی وب سایت های جذاب و زیبا

ویژگی  نرم افزار کورل دراو (corel draw

کرل دراو یک نرم افزار طراحی به حساب می آید که همانند نرم افزار پر طرفدار فوتوشاپ طراحی کارت ویزیت و لوگو در این نرم افزار انجام می شود  اما از ویژگی های اصلی این نرم افزار که شباهت بیشتری به نرم افزارIllustrator  دارد  ترسیم برداری که مبتنی بر فرمول ریاضی می باشد که به صورت دقیق یک رسم را در کمترین زمان و بیشترین کیفیت موجود انجام خواهد داد یک نرم افزار طراحی وکتور حرفه ای که ویژگی اصلی آن با بزرگ کردن تصویر که هیچ تغییری در کیفیت طرح ایجاد نمی شود را ایجاد می نماید و ذخیره تصاوبر با پایین ترین حجم امکان پذیر می باشد  . طرح هایی که به صورت پیکسلی هستند در صورت بزرگ کردن تصویر به صورت مربع مربع در خواهند آمد .

 • این نرم افزار از 100 فرمت تصویری پشتیبانی خواهد کرد
 • پشتیبانی از نرم افزار های قدرتمند آفیس فتوشاپ . پی دی اف
 • مدیریت پیشرفته در رنگ آمیزی
 • ایجاد طرح بندی ها به آسانی
 • امکان ایتفاده از لایه های جدید و ایجاد طرح بسیار زیبا
 • اضافه کردن صفحات جذاب وب سایتی
 • با برنامه های چند هسته ای بهینه خواهد شد
 • حجم پایین فرمت ذخیره شده
 • سازگاری با انواع ویندوز ها

پسوند های قابل پشتیبانی نرم افزار کورل دراو (corel draw)

پسوند فایل کورل با فرمت cdr می باشد که  حتی فرمت های برداری WMF  را نیز پشتیبانی خواهد کرد  و پشتیبانی فرمت های  jpg ، gif ، psd ، png ، bmp ، xpm ، tif ، cpt ، xcf ، wl ، cal ، img ، tga ، pcd  را نیز انجام می دهد

پشتیبانی مدرس دوره از نرم افزار کورل دراو (corel draw

  گروه آموزشی آرچی یار با ارایه دوره های کامل و جذاب به دنبال کسب رضایت مشتری بوده و همکنون با بیشترین سطح رضایت ازطرف مشتریان افتخار همراهی تعداد بسیاری از دانشجویان و کارورزان را دارد . دوستانی که با تهیه دوره این افتخار را نسیب گروه آموزشی آرچی یار نمودند گزوه آموزشی آرچی یار نیز با پشتیبانی مدرس دوره و تکمیل دوره ها در بخشهای  مختلف آموزش دوستان را یاری و همراهی می کنند .

پشتیبانی سایت آرچی یار نرم افزار کورل دراو (corel draw

سایت آرچی یار با پشتیبانی 24 ساعته از مسیر های مختلف ارتباطی همه مشکلات و مسایل مرتبط با دوره آموزشی از جمله دریافت دوره آموزشی و سطح کیفیت دوره و …… پاسخگوی شما عزیزان بوده و در صورت نداشتن رضایت مبلغ به صورت 100 درصد به مشتری برگشت داده خواهد شد .از نظر گروه آموزشی آرچی یار  یک خرید خوب زمانی اتفاق خواهد افتاد تا رضایت مشتری جلب و مارا به دوستان خود معرفی نمایند پس از خرید خود مطمین باشید

نتیجه گیری و کلام آخر

ا  اگر به دنیال کسب درآمد و رشد و توسعه فردی هستید حتما گروه آموزشی آرچی یار دنیال کنید که برای شما دورره های جذابی را تهیه نموده است و با ایده های جذاب چیز های جدید به شما ارایه میدهند . شما با دریافت این پک مناسب میتوانید به خواسته های خود از جمله رشد و توسعه کسب و کار و حتی کسب درآمد بیشتر برسید . همراهی شما دوستان افتخاری برای ماهست و ما نیز با تلاش در جهت توسعه شما و بهیود کسب کار و موفقیت در شغل شما را همراهی خواهیم کرد .