آموزش نرم افزار چیف آرشیتکت chief architect

آموزش نرم افزار چیف آرشیتکت

نرم افزار رویت بی شک یکی از قوی ترین نرم افزارهای طراحی اجزای داخلی ساختمان در زمینه معماری و همچنین عمران محسوب می شود. شما در این نرم افزار می توانید طرح دلخواه خود را ترسیم کنید و پیش نمایشی دقیق از چیزی که قرار است در واقعیت داشته باشید را به صورت مجازی ایجاد کنید. اگر می خواهید کار با این نرم افزار را یاد بگیرید حتما آموزش نرم افزار رویت Revit را در سایت آرچی یار دنبال کنید تا با آموزش هایی کاملا حرفه ای و تخصصی مطابق با رعایت اصول آیین نامه ای بتوانید به این نرم افزار مسلط شوید و کسب درآمد کنید.

instagram

کامل ترین مجموعه آموزش نرم افزار چیف آرشیتکت برای علاقه مندان رشته معماری

با نرم افزار چیف آرشیتکت از یک طراح مبتدی به یک طراح حرفه ای تبدیل شوید.

خیلی از طراحان در دنیای امروز از طریق نرم افزار هایی همچون مکس و اسکچاپ و … جهت ترسیم استفاده می کنند، اما اگر می خواهید با سرعت بیشتری یک طرح به دست مشتری برسانید بهتر است از نرم افزار نرم افزار چیف آرشیتکت استفاده کنید با قابلیتهای شگفت انگیز خود مسیر طراحی را برای شما آسان کرده است.

آیا تاکنون نرم افزار چیف آرشیتکت را جهت ترسیم و طراحی استفاده نموده اید؟

یک نرم افزار طراحی دو بعدی و سه بعدی حرفه ای برای مهندسان معمار و طراحان ساختمانی که یک مدل بسیار زیبا و انیمیشنی در اختیار طراحان قرار می دهد تا یک فضا سازی بسیار جذاب داشته باشند و شما با داشتن الگو های از پیش ساخته شده از جمله ابزار های ساخت و ساز و الگوهای ابزارهای ساختمانی آماده می توانید به کار خود در ساخت یک نمونه طرح ساختمانی سرعت دهید.

مراحل اولیه آموزش نرم افزار چیف آرشیتکت

اولین قدم در آموزش این نرم افزار ترسیم یک پلان می باشد که این طرح در مراکز تجاری و مسکونی با چه طراحی می تواند بهترین فضا و کارایی را برای مشتری ایجاد نماید که این قدم اول در ساخت یک طرح است. بعد از ترسیم نقاط درب و پنجره را مشخص نمایید تا لیست تمام آبجکت ها با اشیای مرتبط برای شما باز شود.

نکات ویژه نرم افزار چیف آرشیتکت طراحی داخلی

مشخصات ابعاد در هر قسمت خانه از ویژگی های این نرم افزار است شما با مشاهده ابعاد و اندازه ها و تغییر محل و ابعاد درب ها یا پنجره ها با فضای دو بعدی و یا سه بعدی می توانید بر طرح خود اشراف کامل داشته باشید. حتی شما می توانید با نرم افزار چیف آرشیتکت شیت بندی همراه با نامگذاری قسمتهای مختلف طرح خود را تقسیم بندی نمایید. در طرح های سه بعدی شما قابلیت سفارشی سازی اندازه نوع و رنگ اجسام انتخابی را خواهید داشت که به میزان 12000 طرح آماده لوازم خانگی با 2000 متریال آماده در این نرم افزار وجود دارد. از این نرم افزار برای مهندسان برق و لوله کشان ساختمان هم جایگاه خاصی دارد که می توانند طرح های اتوکد خود را در این نرم افزار پیاده سازی نمایند.

نکات ویژه نرم افزار چیف آرشیتکت طراحی خارجی

طراحی نما و ارائه الگوی آن به مشتری یکی از دشوارترین مراحل کار طراحان می باشد. با این نرم افزار شما قادر هستید یک الگو را به ساده ترین روش طراحی و با سایه پردازی و تبدیل کردن به حالت سه بعدی این نقشه را برای مشتریان خود شفاف سازی نمایید و برای جلب رضایت مشتری می توانید با گرفتن رندر و دادن جلوه فضایی رویایی برای مشتری خود خلق نمایید.

نرم افزار چیف آرشیتکت برای طراحی

آشپزخانه، حمام، سیم کشی برق، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، شیت بندی ساختمان، فونداسیون، مبلمان منزل، با امکانات بسیار جالب نورپردازی، تغییر ابعاد اندازه دیوار ها و سقف ها، سفارشی سازی آشپزخانه (رنگ و ابعاد و نور). داشتن فضای دو بعدی و سه بعدی و 12000 شکل آماده برای لوازم خانگی، فضایی ساده و قابل فهم قابلیت ذخیره سازی طرح های آماده در طراحی های گذشته برای چه گروه هایی قابل استفاده می باشد:

 • مهندسان عمران و معمار
 • دانشجویان معماری و عمران
 • افرادی که در ساخت سازند
 • علاقه مندان به طراحی و نما
 • طراحان برق
 • طراحان لوله کش

ویژگی های نرم افزار چیف آرشیتکت

 • نمایش دادن ابزار ایزومتریک
 • دارای دید 360 درجه
 • تصویر واقعی با رندرینگ حرفه ای
 • نور پردازی با مشخص نمودن شدت نور
 • ابزار مدیریت بسیار حرفه ای لایه ها
 • مشاهده دوبعدی و سه بعدی طرح
 • نمایش سریع شیتهای نقشه دوربین های برش و نما
 • ارتباط با نرم افزار های تردی مکس . اسکجاپ . اتوکد

تهیه آموزش نرم افزار چیف آرشیتکت از سایت آرچی یار

اگر به دنبال یک آموزش جامع در زمینه طراحی با نرم افزار چیف آرشیتکت هستید حتما به سایت ما سر بزنید ما برای شما آموزش های جذاب، کاربردی و ساده تهیه کردیم تا شما بتوانید در قالب یک طرح جذاب مخاطب خود را در بهترین انتخاب ممکن شریک نمایید. آموزش هایی که شما در این سایت مشاهده می کنید اکثرا کاربردی و قابل درک برای مهندسان از سطح حرفه ای تا مبتدی آماده شده است.

پشتیبانی از آموزش نرم افزار چیف آرشیتکت

شما با تهیه آموزش نرم افزار چیف آرشیتکت در سایت آرچی می توانید از پشتیبانی دوره برخوردار شوید در صورت دریافت نکردن دوره طی 24 ساعت دوره مجددا برای شما ارسال می گردد و در صورتی که سوالی در ارتباط با دوره داشتید یا نکته ای برای شما ابهام داشت می توانید با مدرس دوره در ارتباط باشید.

با تهیه دوره به صورت پک جامع ما

شما قادر خواهید بود از 3000 نمونه و متریال آماده برای طراحی سریع و آسان این دوره استفاده نمایید و با تهیه این پک آموزشی فوق العاده از ارور های احتمالی در این نرم افزار به همراه پک برخوردار شوید.

استفاده از پک های آموزشی و دوره های مجازی

بعد از دوران پسا کرونا حضور در مراکز آموزشی از شرایط خاصی تبعیت میکند که با وجود فضای مجازی در این روزها با استقبال فوق العاده مردم فضای آموزشی فیزیکی به فضای آموزشی غیر فیزیکی تبدیل شده است و با این شرایط قطعا دوری از آموزش باعث دوری از اهداف ما خواهد شد . بنابراین ما با تمام تلاش و امکانات این محیط را برای شما فراهم نمودیم تا بتوانید به مراحل اوج خود برسید.