آموزش نرم افزار Indesign

آموزش نرم افزار ایندیزاین indesign

یکی از زیبایی های این نرم افزار تلفیق متن با تصاویر زیبا در کنار هم می باشد. طراحی و نمایش صفحات پر از نقش و نگار از طریق این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود و مهندسان معمار با دنیایی پر از تفکرات ایده پردازانه می توانند، از طریق این نرم افزار ایده های خود را به روش های مختلف به نمایش عموم در بیاورند یا با تلفیق متن و تصویر پیام خود را کاملا به مخاطب خود انتقال دهند تا منجر به خرید یا کسب اطلاعات برای مخاطب شود. ما با آموزش نرم افزار ایندیزاین به شما صفر تا صد یک طرح حرفه ای که قابل توجه مخاطب باشد را آموزش می دهیم.

instagram

چرا آموزش نرم افزار ایندیزاین؟

تاکنون درباره نرم افزار ایندیزاین Indesign چیزی شنیده اید؟

صنعت چاپ در دست نرم افزار ایندیزاین. چاپ و صنعت تبلیغات یکی از پولسازترین صنایع در هر زمان و مکان در همه کشور های دنیا می باشد. این صنایع قادر خواهند بود حکومتی را تغییر دهند یا شرکت هایی را پولدار یا از فعالیت ساقط نماید. اگر به فکر یک فعالیت جذاب در صنعت چاپ هستید من به شما گروه آموزشی آس پلاس را پیشنهاد می دهیم تا در مسیر رشد و تعالی شما همراهتان باشیم.

تولد نرم افزار ایندیزاین

ایندیزاین یک نرم افزار از شرکت معروف ادوبی می باشد که در صنایع صفحه آرایی و چاپ قابل استفاده می باشد. شما می توانید از این نرم افزار در طراحی صفحات روزنامه، مجلات دیجیتال، طراحی بروشور، مجلات، کتاب الکترونیک، کارت ویزیت، پوستر حرفه ای، کتاب و کارت پستال استفاده نمایید. این نرم افزار برای ویرایش متون و تصاویر و حتی نگارش زیبا ساخته شده است تا مخاطبین خود را تحت تاثیر قرار دهد.

قابلیت های نرم افزار ایندیزاین (indesign) در بین قدرتمند ترین نرم افزار های متنی و تصویری

نرم افزار های مشابه این دیزاین می توانیم به نرم افزار بسیار کاربردی ورد از خانواده ادوبی اشاره کنیم که به عنوان یک نرم افزار اداری کاربرد فراوانی دارد، اما به عنوان یک نرم افزار تلفیقی متن و تصویر ایندیزاین هست که حرف اول را می زند . ایندیزاین جهت نشر و صفحه ارایی از طراحی خاص خودش در فضای نرم افزار استفاده شده است. این نرم افزار از مخاطبان خاص خودشان بهره مند هستند.

قابلیت های نرم افزار ایندیزاین

  1. تنظیم کردن اندازه ستون ها و صفحات، کادرها، حروف.
  2. نمایش راحت تمام صفحات در مدیریت متون.
  3. پشتیبانی از دو نرم افزار قدرتمند فتوشاپ و ایلوستریتور.
  4. قابلیت آماده سازی چاپ صفحات بر مبنای فرمت مورد نظر.
  5. تنظیم نمودن محل قرار گیری تصاویر به صورت دقیق و منظم.
  6. دارای فونت فارسی.
  7. توانایی ساخت قالب و ساختار چند ستونی.
  8. تبدیل فرمت محتوا به pdf .Xhtml.
  9. قابلیت تنظیمات صفحات چاپ حرفه ای.
  10. شیت بندی حرفه ای.

چرا آموزش نرم افزار ایندیزاین (indesign)

خیلی از ما به دنبال ورود به شغلی هستیم که یکی از ویژگی های آن بیشترین درآمد و کمترین تلاش داشته باشد. برای بدست آوردن چنین شغلی باید تخصص در رشته ای داشته باشید که بیشترین مشتری و متقاضی را داشته باشد. صنعت چاپ و طراحی صفحات متنی در دنیای امروز از بیشترین مخاطب و پر درآمد ترین رشته در سراسر دنیا می باشد. گروه آموزشی آرچی یار این امکان را برای شما فراهم نموده است که به صورت حرفه ای در این حیطه قدم بردارید پس با ما همراه باشید.

آموزش نرم افزار ایندیزاین (indesign) مخصوص مهندسان معمار

یکی از زیبایی های این نرم افزار تلفیق متن با تصاویر زیبا در کنار هم می باشد. طراحی و نمایش صفحات پر از نقش و نگار از طریق این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود و مهندسان معمار با دنیایی پر از تفکرات ایده پردازانه می توانند، از طریق این نرم افزار ایده های خود را به روش های مختلف به نمایش عموم در بیاورند یا با تلفیق متن و تصویر پیام خود را کاملا به مخاطب خود انتقال دهند تا منجر به خرید یا کسب اطلاعات برای مخاطب شود. ما با آموزش نرم افزار ایندیزاین به شما صفر تا صد یک طرح حرفه ای که قابل توجه مخاطب باشد را آموزش می دهیم.

آموزش نرم افزار ایندیزاین (indesign) برای چه گروه هایی کاربرد دارد؟

ناشران: افرادی که نشر و انتشارات کتاب، مجلات، روزنامه دارند قابل استفاده خواهد بود.

معماران: جهت تهیه کاتالوگ های حرفه ای برای شرکت خود با ایده های جذاب و باور نکردنی.

چاپخانه ها: جهت طراحی کارت ویزیت و بروشور و … استفاده می شود.

طراحان حرفه ای صفحات مجازی و علاقه مندان طراحی.

امتیاز تهیه دوره آموزش نرم افزار این دیزاین (indesign) از گروه آموزشی آرچی یار

در گروه آموزشی آرچی یار دوره ها به گونه ای تهیه شده است تا علاقه مندان در هر سطحی که هستند از مبتدی تا سطح حرفه ای بتوانند از این دوره بهره کافی ببرند و روز به روز بهتر شوند. ویژگی این دوره برای کارورزان دوره پشتیبانی دوره است که توسط گروه آموزشی و مدرس دوره اتفاق خواهد افتاد. در هر مرحله کارورز میتواند برای رفع ایرادات با پشتیبان در ارتباط باشند.

آموزش نرم افزار این دیزاین (indesign) به صورت مجازی

تهیه دوره های آموزشی ایندیزاین به صورت مجازی به شما این امکان را می دهد که دوره ها را تا هر زمان که مجددا نیاز به بررسی دارید مشاهده نمایید. در ضمن با گذشت از دوران پسا کرونا شما می توانید بدون حضور فیزیکی در مراکز پر ازدحام خود را از ابتلا به بیماری کرونا مصون دارید و همچنین با ارتباط با مدرس دوره موارد ابهام و ایرادات را رفع نمایید.

آموزشی این دیزاین در سایت آموزشی آرچی یار

در این دوره تلاش شده به تمام نکات آموزشی توجه شود از جمله انواع نمونه های طراحی شده و نوع طراحی با توجه به فعالیت شغلی و دیدگاه مشتری در قالب و محتوای قابل ارایه تا شما از جنبه های بازار به طراحی خود توجه کنید و در ارائه مطالب و طرح از سمت مشتری کار فوق العاده کاربردی ارائه دهید. یک طراحی خوب به گونه ای جلب توجه می نماید که شما بدون تلاش بتوانید مشتریان فوق العاده ای را جذب نمایید.

یک پک آموزشی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

نسبت به رقبا از کاملتر باشد.

قابلیت کاربردی داشته باشد تا کسب درآمد عالی از این راه ایجاد شود.

از پشتیبانی مجموعه آموزشی بهره مند باشد.

برای مشاغل و تخصص های مختلف قابل استفاده باشد.

که گروه آموزشی آرچی یار در این پکیج به تمام موارد توجه نموده تا این پک یکی از کامل ترین و جامع ترین پک های آموزشی در مجموعه معماری و گرافیکی قرار بگیرد.