آموزش نرم افزار لومیون

آموزش نرم افزار لومیون lumion

نرم افزار رویت بی شک یکی از قوی ترین نرم افزارهای طراحی اجزای داخلی ساختمان در زمینه معماری و همچنین عمران محسوب می شود. شما در این نرم افزار می توانید طرح دلخواه خود را ترسیم کنید و پیش نمایشی دقیق از چیزی که قرار است در واقعیت داشته باشید را به صورت مجازی ایجاد کنید. اگر می خواهید کار با این نرم افزار را یاد بگیرید حتما آموزش نرم افزار رویت Revit را در سایت آرچی یار دنبال کنید تا با آموزش هایی کاملا حرفه ای و تخصصی مطابق با رعایت اصول آیین نامه ای بتوانید به این نرم افزار مسلط شوید و کسب درآمد کنید.

instagram

آموزش نرم افزار لومیون lumion

نرم افزار لومیون بی شک یکی از قوی ترین و حرفه ای ترین نرم افزار های انیمیشن سازی و رندرگیری مخصوصا برای بچه های معماری می باشد. نرم افزار لومیون می تواند مدل های طراحی شده با نرم افزار های دیگر را به انیمیشن های واقعی و با کیفیت تبدیل می کند. اگر می خواهید در زمینه نرم افزار لومیون اطلاعات بیشتری داشته باشید حتما آموزش نرم افزار لومیون lumion سایت آرچی یار را دنبال کنید تا با آموزش های حرفه ای و کامل به تمامی نکات و جزئیات این نرم افزار مسلط شوید و بتوانید از این نرم افزار کسب درآمد کنید.

ویژگی های نرم افزار لومیون

یکی از مزیت های نرم افزار لومیون این است که بسیار محیط ساده و سبکی دارد و با سرعت بالایی می توانید مدل های خود را که با نرم افزار هایی مثل رویت، اسکچاپ، اتوکد و … مدلسازی کرده اید را به انیمیشن تبدیل کنید و از طرح خود لذت ببرید. انیمیشن سازی با نرم افزار تری دی مکس یک پروسه زمانبر می باشد ولی با لومیون می توانید در چند ساعت یک انیمیشن زیبا ایجاد کنید. در واقع وقتی که شما زمان کافی برای ساخت انیمیشن خود ندارید می توانید از لومیون برای انیمیشن سازی استفاده کنید.

برای خلق یک تصویر زیبا یا یک انیمیشن جذاب شما به آبجکت نیاز دارید. مثل درخت، چمن، آب، آدم، گیاه، آسمان، خودرو و … که لومیون تمامی این آبجکت ها را با تنوع بسیار بالا در کتابخانه خود دارد تا بتوانید با استفاده از این آبجکت ها تصاویری واقعی تر ایجاد کنید.

شما می توانید با استفاده از مدل های طراحی شده با نرم افزار لومیون یک ایده خوب در مدل خود پیدا کنید و نظر مشتری را جلب کنید. این کار باعث افزایش درآمد شما می شود و می توانید از جزییات طرح های دیگر استفاده کنید.

یکی از ویژگی های خیلی کاربردی لومیون ایجاد تصاویر بزرگ می باشد. بسیاری از نرم افزار های دیگر برای ایجاد مدل های بزرگ مناسب نیستند ولی نرم افزار لومیون با استفاده از تکنولوژی که دارد می تواند محیطی بسیار بزرگ و گسترده را با هزاران درخت و ساختمان مدل کنید.

تمامی این موارد باعث می شود تا طراحان و معماران از نرم افزار لومیون برای رندرگیری و بهبود طرح های خود استفاده کنند و به نتایج عالی برسند

ویژگی آموزش نرم افزار لومیون در سایت آرچی یار

یک از برتری های آموزش نرم افزار لومیون سایت آرچی یار این است که آموزش بر اساس پروژه های واقعی آموزش داده می شود. در این مجموعه نمونه های مدلسازی واقعی که در بازار استفاده شده با نرم افزار لومیون رندر شده و انیمیشن واقعی را با تمام جزئیات پیاده سازی می شود.

آموزش لومیون به صورت حرفه ای

در آموزش نرم افزار لومیون مدرس دوره تمام تجربیات خود را که طی چند سال فعالیت در بازار کار کسب کرده را با تمام نکات مهم و ضروری به شما آموزش می دهد. هر کدام از پروژه هایی که در این آموزش آمده است حاوی یک سری نکات اجرایی در زمینه رندرگیری و مدلسازی با نرم افزار لومیون می باشد تا نکات مهم را در حین اجرا در پروژه واقعی یاد بگیرید.

شاید شما برای آموزش نرم افزار لومیون یک بار هزینه می کنید اما این تضمین را به شما می دهیم که پس از پایان این دوره، ویژگی هایی از این نرم افزار را می بینید که دید شما را نسبت به نرم افزار لومیون تغییر خواهد داد. شما زمانی با افزایش درآمد مواجه می شوید که با استفاده از نرم افزار رندرگیری بتوانید جزئیاتی را به مدل خود اضافه کنید تا یک طرح کاملا واضح و واقعی به مشتری نشان دهید و نظر او را جلب کنید.

در آموزش نرم افزار لومیون سایت آرچی یار به شما آموزش می دهیم که چگونه موضوعات سه بعدی و انیمیشن های متحرک ایجاد کنید که با استفاده از مدل های متنوع حرکت خودروها، انسان ها، حرکت برگ درختان بر اثر باد و بسیاری دیگر از جلوه های حرکتی دیگر که به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد می توانید یک انیمیشن واقعی و پویا ایجاد کنید.

آموزشی با پشتیبانی همیشگی

در این بخش می خواهیم یکی از ویژگی های خیلی خوب و کاربردی سایت آرچی یار بهتون معرفی کنم، اونم ارتباط مستقیم با مدرس دوره می باشد. شما عزیزانی که این دوره را تهیه می کنید از پشتیبانی همیشگی با مدرس دوره برخوردار می شوید. یعنی سایت آرچی یار راه ارتباطی شما با مدرس را ایجاد می کند تا اگر هرگونه سوالی از دوره داشته باشید، بتوانید به راحتی به جواب آن برسید. ما از توانمندی مدرس خود مطلع هستیم و با اطمینان به شما می گویم این پشتیبانی همیشگی خواهد بود.

اما پشتیابی ما به اینجا ختم نمی شود بلکه حتی ممکن است بعد از گذراندن دوره در زمان مدلسازی طرح های خود نیاز به مشورت با فردی با تجربه و خبره در آن زمینه داشته باشید. شما همواره یک مدرس توانمند همراهتان است تا تمام مشکلات اجرایی در نرم افزار را تا همیشه به شما آموزش دهد و تمام سوالات خود را با او مطرح کنید.

پیش نیاز های آموزش نرم افزار لومیون

شما برای اینکه بتوانید از دوره آموزش نرم افزار لومیون سایت ما استفاده کنید هیچ نیازی به پیش نیاز ندارید چرا که آموزش نرم افزار لومیون ما از صفر می باشد. آموزش از دوره مقدماتی آغاز شده و مدرس از ابتدایی ترین دستورات شروع به تدریس می کند. با تهیه این دوره شما هیچ نیازی به دریافت دوره های دیگر ندارید. حتی اگر هیچ آموزش در این زمینه ندیده اید هم با در این دوره به مهارت لازم در زمینه انیمیشن سازی و ایجاد تصاویر با نرم افزار می رسید.

کلام آخر

نرم افزار لومیون یکی از نرم افزار های رندرگیری و انیمیشن سازی می باشد که با چند ویژگی خوبی که دارد طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده است. از جمله این ویژگی ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. محیط ساده و کاربر پسند نرم افزار لومیون.
  2. استفاده از حداکثر ظرفیت کارت گرافیک برای افزایش سرعت رندرگیری در نرم افزار لومیون.
  3. بروز خلاقیت های فردی به کمک نرم افزار لومیون.
  4. نتایج سریع در نرم افزار لومیون.
  5. کتابخانه غنی از اشیای مورد نیاز در نرم افزار لومیون.
  6. تجسم مدل سازی ها با نرم افزار لومیون.
  7. ایجاد تصاویر بزرگ با نرم افزار لومیون.