آموزش نرم افزار فتوشاپ ویژه مهندسین معمار

آموزش فتوشاپ معماری

ما در این پکیج ارزشمند به شما یاد خواهیم داد چگونه بدون رندرگیری و صرف وقت بسیار زیاد برای رندر کارهای خود، به راحتی در فتوشاپ طرح خود را نورپردازی کنید. نور پردازی بسیار با کیفیت و منطبق بر واقعیت که لازم است دوره آموزش فتوشاپ معماری را به دقت یاد بگیرید، و یکبار برای همیشه مشکل نورپردازی را حل کنید. البته لازم به ذکر است این بخش کوچکی از این پکیج آموزشی می باشد.

 

instagram

آموزش فتوشاپ معماری

پکیج آموزش فتوشاپ معماری سایت آرچی یار کامل ترین پکیج آموزش فتوشاپ حرفه ای در رشته معماری می باشد. در این مجموعه آموزشی موارد بسیار زیادی که معماران در فتوشاپ به آن احتیاج دارند آموزش داده می شود. همواره یکی از دغدغه های اصلی معماران نورپردازی دقیق و منطبق بر واقعیت می باشد که زمانی می خواهند این طرح را رندر بگیرند متوجه می شوند تایم زیادی باید سیستم خود را درگیر این رندر کنند. البته در شرایطی که نورپردازی های بسیار زیادی در طرح داشته باشیم مشکل زمان می تواند به مشکل نبود سخت افزار مناسب تبدیل شود.

ما در این پکیج ارزشمند به شما یاد خواهیم داد چگونه بدون رندرگیری و صرف وقت بسیار زیاد برای رندر کارهای خود، به راحتی در فتوشاپ طرح خود را نورپردازی کنید. نور پردازی بسیار با کیفیت و منطبق بر واقعیت که لازم است دوره آموزش فتوشاپ معماری را به دقت یاد بگیرید، و یکبار برای همیشه مشکل نورپردازی را حل کنید. البته لازم به ذکر است این بخش کوچکی از این پکیج آموزشی می باشد.

اموزش فتوشاپ معماری و پست پروداکشن

معماران عزیز به این بخش بسیار دقت کنید یکی از کلیدهای موفقیت شما در این بخش از توضیحات است. حتما طرح هایی از بعضی از معماران دیده اید که مبهوت آن شدید. پس از اینکه به خوبی طرح را بررسی کرده اید حتما احساس کردید دانش شما مثلا در نرم افزار وی ری که با آن طرح خود را رندر گرفته اید کم بوده است. در این مرحله تصمیم خواهید گرفت که دانش خود را در حوزه نرم افزار وی ری افزایش دهید تا بتوانید مشکل رندر های خود را رفع کنید.

اما باید بگویم این تصمیم چندان به شما کمک نخواهد کرد چرا که مشکل در این بخش نیست. یا حتی طرح هایی می بینید که در شرایط بارانی و شب و روز طراحی شده است. ممکن است تصور کنید این طرح ها به صورت جداگانه طراحی شده اند و جداگانه رندر گرفته شد است و این فکر به شدت از شما زمان خواهد گرفت. یک بخش برای طراحی 3 طرح متفاوت و بخش زیادی از زمان شما بابت رندر از دست خواهد رفت.

ولی راز حل این مشکل در مجموعه آموزش فتوشاپ معماری سایت آرچی یار به صورت کامل حل می شود. راز این مشکل در اینجاست که تمام این طرح ها یکبار رندر گرفته شده و با کمک فتوشاپ و تکنیک های پست پرداکشن پرداخت شده و به صورت یک طرح حرفه ای و منطبق بر واقعیت تبدیل شده است.

فتوشاپ مکملی برای معماران متخصص

اگر توضیحات بالا را به دقت مطالعه کرده باشید قطعا با ما هم نظر خواهید بود که یک معمار متخصص باید قطعا فتوشاپ را به خوبی یاد داشته باشد. مطمئن باشید پس از سپری کردن این دوره به سطحی از توانایی در طرح های معماری خود دست پیدا خواهید کرد، که حرفه ای ترین طرح ها را به راحتی میتوانید طراحی کنید.

بی شک زمانی که طرح شما جذابیت بصری بالایی داشته باشد، هم برای بیننده هم کارفرمای شما نیز جذاب خواهد بود. در بازاری که مهندسان معمار زیادی فعالیت می کنند و کارفرمایان حق انتخاب زیادی دارند قطعا بیشتر با افرادی تمایل به همکاری دارد که متخصص باشند. مطمئن باشید همیشه تخصص با تجربه ایجاد نمی شود اگر شما دانش کافی در حوزه خود داشته باشید به خوبی می توانید خلاء تجربه را پوشش دهید.

پس اگر به درآمد خوب در حوزه معماری فکر می کنید قطعا باید برنامه دقیقی برای حرفه ای شدن خود داشته باشید. اگر در این زمینه واقعا حرفه ای شوید درآمد بسیار خوبی کسب خواهید کرد. ما در کنار شما هستیم تا با آموزش های حرفه ای و پشتیبانی قوی سطح دانش و تخصص شما را افزایش دهیم که قطعا به افزایش درآمد شما منجر خواهد شد.

لزوم استفاده از فتوشاپ پس از رندرگیری

در حال حاضر در شهرهای بزرگ ایران مانند تهران شهرداری نقشه 3 بعدی نما را از دفاتر مهندسی می خواهد. این مسئله باعث شده تا دفاتر مهندسی از طراحان متخصص در این حوزه استفاده کنند. اما دفاتر مهندسی در میان حجم زیادی از طراحان قطعا دنبال افرادی هستند که طرح های حرفه ای و جذابی ارائه می کنند. طراحی کردن طرح هایی که این موارد داخل آن ها رعایت شده باشد مستلزم رعایت نکاتی است که با کسب تجربه به دست می آید. ما تمام این موارد که با تجارب ارزشمندی به دست آمده است را در پکیج آموزش فتوشاپ معماری گرده آوری کرده ایم. می توانید مطمئن باشید با سپری کردن این دوره نکاتی فرا خواهید گرفت که درآمد شما را چندین برابر خواهد کرد.

ویرایش با فتوشاپ یا ایلوستریتور

در کنار نرم افزار فتوشاپ نرم افزار محبوب دیگر ادوبی یعنی ایلوستریتور قرار دارد. اما از بین این دو نرم افزار چرا فتوشاپ را انتخاب می کنیم. دقت کنیم نرم افزار ایلوستریتور یک نرم افزار برداری می باشد و مناسب برای طراحی لوگو می باشد که پس از طراحی به هر سایز که نیاز بود تغییر سایز داده شود افت کیفیت نداشته باشد. اما بی شک برای ویرایش تصاویر و ایجاد سایه و نور پردازی برترین نرم افزار با بیشترین امکانات فتوشاپ خواهد بود.

خرید پکیج آموزش فتوشاپ معماری با پشتیبانی رایگان

شما با خرید مجموعه آموزش فتوشاپ معماری از سایت آرچی یار می توانید از خدمات پشتیبانی سایت ما در زمینه فتوشاپ بهره مند شوید. پشتیبانی سایت آرچی یار به این صورت است که شما پس از تهیه پکیج آموزشی و ورود به کنترل پنل کاربری می توانید به بخش پشتیبانی فتوشاپ متصل شوید و هر سوالی در زمینه فتوشاپ داشتید مطرح بفرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

ممکن است در حین سپری کردن دوره آموزشی بخش هایی از دوره برای شما گویا نباشد و نیاز باشد با مدرس خود در ارتباط باشید تا سوالات خود را مطرح کنید. ما این خدمات ارزنده را در سایت آرچی یار برای شما عزیزان ارائه کرده ایم. حتی ممکن است بخواهید پس از سپری کردن دوره و پیاده سازی طرح های خود در بخش هایی از تجارب ارزنده مدرس خود بهره مند شوید، به راحتی می توانید با مطرح کردن سوالات خود در بخش پشتیبانی با مدرس خود در تماس باشید.

آموزش فتوشاپ حرفه ای معماری

ما در این پکیج آموزشی سعی کرده ایم نیاز های یک معمار را در زمینه نرم افزار فتوشاپ را ارزیابی کنیم و تمام این موارد را برطرف کنیم. همچنین سعی کرده ایم با ارائه راهکارهایی به کمک نرم افزار فتوشاپ طرح های شما را هرچه بیشتر به سمت حرفه ای شدن سوق دهیم. تکنیک های گفته شده در این دوره آموزش در کمتر دوره ای گفته شده است و نکاتی را به شما آموزش می دهیم که یک گام از دیگر معماران جلو باشید.

آموزش طراحی پلان معماری متفاوت با فتوشاپ

گام اول برای معماران که بتوانند کارفرما را راضی کنند که کار را بگیرند ارائه پلانی حرفه ای و زیبا می باشد. اگر پلانی ارائه می کنید دارای طراحی متفاوت و زیبا باشد که تمام اصول معماری در آن رعایت شده باشد میتوانید نظر کارفرما را جلب کنید و کار را بگیرید. دقت کنید زمانی که کارفرما جذابیت در پلان را ببینید به راحتی متقاعد خواهد شد که طرح 3 بعدی نما و طراحی داخلی را نیز برای آن انجام دهید.

ما در آموزش فتوشاپ معماری تمام مواردی که باید در یک پلان معماری لحاظ شود که پلان حرفه ای تر به نظر برسد را به شما آموزش خواهیم داد. این آموزش بر پایه نرم افزار فتوشاپ و اتوکد می باشد. زمانی که پلان خود را در نرم افزار اتوکد طراحی کردید لازم است که پلان خود را برای زیبایی بیشتر خروجی مناسب برای فتوشاپ بگیرید. این فایل خروجی را در نرم افزار فتوشاپ اجرا می کنیم و روند ویرایش را آغاز می کنیم.

اگر می خواهید طراحی حرفه ای پلان معماری در اتوکد را تجربه کنید به لینک آموزش اتوکد معماری مراجعه کنید.