آموزش نرم افزار رویت revit

آموزش نرم افزار رویت Revit

نرم افزار رویت بی شک یکی از قوی ترین نرم افزارهای طراحی اجزای داخلی ساختمان در زمینه معماری و همچنین عمران محسوب می شود. شما در این نرم افزار می توانید طرح دلخواه خود را ترسیم کنید و پیش نمایشی دقیق از چیزی که قرار است در واقعیت داشته باشید را به صورت مجازی ایجاد کنید. اگر می خواهید کار با این نرم افزار را یاد بگیرید حتما آموزش نرم افزار رویت Revit را در سایت آرچی یار دنبال کنید. با آموزش های این پکیج کاملا حرفه ای و تخصصی مطابق با رعایت اصول آیین نامه ای می توانید به این نرم افزار مسلط شوید و کسب درآمد کنید.

instagram

ویژگی آموزش نرم افزار رویت در سایت آرچی یار

یکی از ویژگی های مهم آموزش نرم افزار رویت در سایت ما پروژه محور بودن آموزش ها می باشد. پروژه هایی که در این آموزش ها به شما عزیزان آموزش داده میشود کاملا اجرایی خواهد بود و شما می توانید به عنوان یک طرح نهایی از فایل نهایی آموزش ها بهره مند شوید. ویژگی بعدی در آموزش تهیه شده در سایت ما که بسیار حائز اهمیت است در نظر گرفتن مباحث آیین نامه ای در حین پیاده سازی طرح ها خواهد بود و در هر بخش از آموزش که نیاز به بررسی نکات مهم آیین نامه نظام مهندسی باشد به صورت کاملا تخصصی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.

آموزش رویت مطابق آیین نامه های اجرایی

با توجه به ویژگی های گسترده نرم افزار رویت و کاربری آسان این نرم افزار یکی از اصلی ترین نرم افزارهای دانشجویان و مهندسان رشته معماری شده است. این نرم افزار برای دانشجویان معماری بسیار پرکاربرد می باشد و دانشجویان معماری برای تهیه ی نقشه های فاز یک و دو معماری خود از این نرم افزار بهره می برند. همچنین آموزش رویت برای مهندسان معماری بسیار پرکاربرد می باشد چرا که همواره مهندسان معماری تمایل دارند تا بتوانند طرح هایی زیبا و متفاوت طراحی کنند.

اما چرا باید از آموزش نرم افزار رویت استفاده کنیم؟ همواره مشتریان تمایل دارند قبل از شروع طراح اصلی و پرداخت هزینه های آن نمایی از کاری که قرار است انجام شود را ببینند تا با خیالی آسوده از پرداخت هزینه مطمئن باشند و طرح نهایی مورد تایید و مورد نظرشان است. برای اینکه بتوانید طرحی مطابق با سلیقه مشتری را طراحی کنید و طرح شما دارای جذابیت لازم باشد، توصیه می کنیم از آموزش نرم افزار رویت در سایت آرچی یار استفاده کنید.

اجرای طرحی تخصصی و همچنین زیبا کار ساده ای نیست و نیاز به مهارت تجربه و تسلط کافی به نرم افزار رویت Revit دارد. ما در آموزش رویت سعی کرده ایم تا چگونگی ایجاد طرحی تخصصی و زیبا را به شما عزیزان آموزش دهیم. در این آموزش شما یاد خواهید گرفت چگونه اجزای مختلف را طراحی کنید تا زیبایی بصری لازم را به کار شما دهد.

سرفصل های آموزشی بررسی شده در این آموزش

فصل اول

1 – معرفی محیط نرم افزار

2 – ایجاد پروژه جدید و شروع کار با template

فصل دوم

1 – معرفی محیط پروژه

2- معرفی نوار Ribbon و نوار Quick Access Toolbars

آموزش رویت به صورت تجربی و حرفه ای

در آموزش رویت تهیه شده به دست مدرس عزیز سایت آرچی یار اقای / خانم ….. شما تجربه ای جدید از آموزش حرفه ای رویت را تجربه خواهید کرد. در این آموزش مطالب تهیه شده براساس تجربیات بسیار ارزشمندی است که مدرس ما کسب کرده است. این تجربیات را در پروژه های مختلف در این آموزش می توانید یاد بگیرید. در هر پروژه که برای شما عزیزان تهیه شده تجربیات بسیار ارزشمندی منتقل خواهد شد. این کار قطعا باعث موفقیت بیشتر در کسب و کار شما خواهد شد و به راحتی با این آموزش ها می توانید درآمد خود را افزایش دهید.

آموزش نرم افزار رویت شاید برای یکبار برای شما هزینه بر باشد اما این تضمین را به شما می دهیم که پس از سپری کردن این دوره آموزشی از ویژگی هایی در این نرم افزار مطلع خواهید شد که دید شما را به این نرم افزار تغییر خواهد داد. شما زمانی می توانید درآمد خود را افزایش دهید که با طرح های متنوع و زیبا بتوانید نظر مشتری را جلب کنید. تحت این شرایط برای هر سلیقه ای یک طرح مناسب و جذاب دارید که مشتری راضی به پرداخت هزینه طرح خواهد کرد.

اگر تا اینجا احساس می کنید این آموزش ها برای شما مناسب است حتما توضیحات تکمیلی را دنبال کنید.

آرچی یار گامی نو در آموزش های معماری

آموزشی با پشتیبانی همیشگی

در این بخش به مهمترین حسن دوره آموزش رویت می پردازیم. عزیزانی که این دوره آموزشی را تهیه می کنند از پشتیبانی همیشگی سایت ما با مدرس دوره بهره مند خواهند شد. این پشتیبانی به چه معناست؟ ما بعد از خرید این بسته پل ارتباطی بین شما و مدرس دوره برقرار خواهیم کرد. این کار باعث میشود تا هر ابهامی در هرجای آموزش دارید بتوانید از مدرس دوره جویا شوید و سوالات خود را بپرسید. ما این پشتیبانی را به شما تضمین می دهیم چرا که از توانمندی مدرس خود مطلع هستیم و با اطمینان به شما می گویم این پشتیبانی همیشگی خواهد بود.

حتی ممکن است بعد از سپری کردن دوره در پیاده سازی طرح های خود نیاز به مشورت داشته باشید و بخواهید راجب طرح خود از فردی خبره کمک بگیرید. شما با خرید این دوره از این پشتیبانی منحصر به فرد بهره مند خواهید شد و می توانید با مدرس دوره خود در تماس باشید و تمام سوالات خود را مطرح کنید.

ارائه پک کامل پلاگین های رویت

شما عزیزان با تهیه ی دوره آموزش نرم افزار رویت یک پک رایگان بسیار ارزشمند نیز خواهید داشت. سایت آرچی یار در جهت ایجاد محیط آموزشی متفاوت و کاملا حرفه ای در کنار آموزش های نرم افزارهای معماری سعی دارد تا پکیج هایی کامل از پلاگین های نرم افزار را به شما عزیزان به صورت رایگان ارائه کند.

اما این همه داستان نیست!!

در کنار ارائه پکیج رایگان پلاگین های جذاب و کاربردی در آموزش نرم افزار رویت منطبق بر هر فصل از آموزش پلاگین های مربوطه نیز آموزش داده خواهد شد و نحوه کار با هر پلاگین را همراه مثالی به شما عزیزان آموزش خواهیم داد. پلاگین ها به شما کمک خواهند کرد که سرعت طراحی خود را تا چندین برابر افزایش دهید. همچنین بتوانید طرح هایی جذاب و کاربردی تری داشته باشید. استفاده از پلاگین ها در نرم افزار رویت بخش بسیار مهم و ارزشمندی است که در واقع این بخش از آموزش های این دوره به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

پیش نیاز های آموزش Revit

برای اینکه بتوانید از این دوره آموزشی بهره مند شوید نیاز به هیچ پیش نیازی نیست و تمام موارد لازم برای این دوره از صفر آموزش داده می شود. با تهیه ی آموزش نرم افزار رویت خود را از پکیج های آموزشی دیگر بی نیاز کنید. حتی اگر تاکنون با هیچ نرم افزاری در این حوزه کار نکرده اید نیاز به یادگیری هیچ نرم افزار دیگری نیست و با همین مجموعه آموزشی می توانید به مهارت لازم دست یابید.

در دوره آموزش نرم افزار رویت چه چیزهایی یاد خواهید گرفت؟

پس از سپری کردن دوره ارزشمند آموزش رویت به راحتی می توانید نقشه فاز 2 رشته معماری را ترسیم کنید. شما می توانید به راحتی سایت پلان طراحی کنید، نماسازی کنید، به صورت منحصر به فرد و زیبا و حتی طراحی اجزای داخلی خانه مانند مبلمان و اجزای دیگر را انجام دهید.

به طور کلی سر فصل هایی که یاد خواهید گرفت به شرح زیر است:

– یادگیری طراحی پلان فاز 2 معماری و طراحی سایت پلان.

– یادگیری کامل محیط مدلسازی در نرم افزار رویت.

– چگونگی شیت بندی کردن اصولی در رویت.

– استفاده از پلاگین اینسکیپ برای گرفتن خروجی های با کیفیت و کم حجم.

– کار با محیط های فامیلی پرکاربرد.

– یادگیری ترسیم انواع اجسام مانند دیوار، پنجره، نما و درها در نمای 2 بعدی و سپس در نمای 3 بعدی.

– یادگیری طراحی سیستم های HVC شامل سیستم های سرمایشی، گرمایشی و تهویه هوا.

– یادگیری مباحث آیین نامه ای و استانداردهای لازم در مباحث اجرایی ساختمان ها.

– انتقال اصول تجربی در زمان پیاده سازی طرح های معماری که در صورت رعایت نکردن این در زمان اجرا قطعا ایجاد مشکل خواهد کرد.

– پس از سپری کردن این دوره آموزشی خواهید توانست ساختمان های 5 طبقه 6 طبقه و حتی بیشتر را به صورت کامل با تمام جزئیات ترسیم کنید و یاد خواهید گرفت چگونه ترسیم حجم های کانسپتی در محیط conceptual mass را به بهترین شکل انجام دهید.

قابلیت های جذاب نرم افزار رویت

نرم افزار رویت یک نرم افزار کاملا حرفه ای در زمینه رشته های معماری و عمران محسوب می شود که کاربردهای فراوانی دارد. در رشته معماری می توانید فقط با کمک نرم افزار رویت تمام طراحی های خود را نظیر سایت پلان طراحی نما طراحی اجزای داخلی و طراحی آیتم های کوچکی مانند مبلمان را انجام دهید. این ویژگی های جذاب باعث شده تا شما فقط با یک نرم افزار تمام نیاز خود را برطرف کنید و دیگر به نرم افزار جانبی احتیاج نداشته باشید.

یکی دیگه از ویژگی های این نرم افزار اینکه با نرم افزار های دیگر مانند اتوکد، لومیون، تری دی مکس و راینو هم آهنگ میشه و به راحتی می تونین طرح خودتون رو با این نرم افزارها هم اجرا کنید.

نرم افزار رویت متریال های از پیش طراحی شده ای داره که تنوع بسیار بالایی دارد و به راحتی می توانید از تمام این متریال ها استفاده کنید و اگر تمایل داشته باشین می توانید این متریال ها را مطابق نظر خود ویرایش کنید.